novinky

24.12.2019

Šťastné a veselé Vánoce

Šťastné a klidné prožití Vánočních svátků přejí nejen našim zákazníkům všichni rybáři z Blue Fjordu. Děkujeme za vaši přízeň a nejen o příštích Vánocích u nás v rybárně na viděnou.

18.12.2019

Unikátní Měsíčník Opah v nabídce

Dnes k nám na prodejnu dorazila unikátní pochoutka, Měsíčník Opah. Tahle krásná 41 kg mořská ryba putovala do Prahy až z Nového Zélandu. Pokrmy z Opah jsou jedinečným chuťovým zážitkem, neváhejte a přijďte povečeřet.

Zajímavost: Opah je první objevenou teplokrevnou rybou, objev byl učiněný teprve v roce 2015.

30.11.2019

Plachetník modrý

Dnes k nám dorazil ze Srí Lanky nádherný 2,5m dlouhý Plachetník modrý. Plachetník dokáže ve velmi krátkém čase vyvinout rychlost až 110km/h a díky této rychlosti patří mezi nejrychlejší tvory v oceánech.

28.11.2019

Snoubení ústřic a pravého kaviáru

Na tento víkend 29.11. - 1.12. jsme si pro vás připravili speciální víkendovou nabídku. Kromě mořských ježků u nás můžete ochutnat ústřice La Perle Noire (Černá perla) v kombinaci s Creme fraiche a pravým kaviárem z jesetera ruského.

30.9.2019

Prague mussel week

Ve dnech 23 - 29 září v Praze proběhl první ročník akce Prague Mussel Week, kdy nejen Pražští obyvatelé mohli ochutnat prvotřídně čerstvé mušle (slávky) v desítkách restaurací za zvýhodněnou cenu. Samozřejmě jsme u toho nemohli chybět a mušle k nám během tohoto týdne přišlo ochutnat více než 500 hostů.

29.8.2019

Nic není nemožné

Nic není nemožné a opět jsme posunuli hranice čerstvosti o pořádný kus dále. Jako jediní vám můžeme nabídnout čerstvé (živé) Imperial krevety (Marsepeaenus japonicus), které jsou chovány světově proslulou rodinou Hervé ve Francii. Tento druh krevet je považován za jeden z nejlepších a jejich nasládlá chuť si vás jednoznačně podmaní. Tyto krevety budou u nás k dostání do konce října a pak až opět příští rok od května do konce října. 

28.3.2019

Ještě lepší prodejna

Prodejna se od ledna 2019 rozšířila, adresa zůstává stejná, koncept naší rybárny zůstává také stejný, ale můžeme svým zákazníkům nabídnout díky novému prostoru nejenom širší nabídku exklusivního sortimentu, ale také vice míst k sezení (70 míst). Naše restaurace se zvětšila.

28.3.2019

Rozšiřujeme pro vás nabídku

Díky mořským viváriím můžeme zákazníkům nabídnout živé ústřice, mušle, humry, kamčatské kraby (king kraby) a také živé kambaly. Od minulého měsíce jsme také zařadili do sortimentu živé říční raky.

16.2.2019

Raci v Blue Fjordu

Ke dnešnímu dni jsme rozšířili náš sortiment o další vyhledávanou delikatesu. Stále místo si u nás našli živý raci chovaní v Holandsku, případně v Arménii. Jedná se o raka červeného.

11.2.2019

Živé kambaly

I tentokrát posouváme hranice čerstvosti a jako jediní a první na českém trhu nabízíme živé kambaly. Tuto lidmi oblíbenou delikátní a šťavnatou rybku si u nás sami vyberete v našem mořském viváriu stejně jako když si na vánoce vybíráte živého kapra :)

20.5.2018

Královští kraby

Jako první a jediní vám na českém trhu nabízíme královské kamčatské kraby v té nejčerstvější podobě. Tyto nádherné živé kraby k vám letecky přepravujeme ze severního Norska a následně je uchováváme v našem speciálním mořském viváriu.